Тема цієї статті – кислотні пілінг-сироватки. Дуже цікавий, а головне – ефективний, косметичний продукт, який може багатьом згодитися. Що це таке, навіщо потрібне і як правильно застосовувати, розповідаємо прямо зараз.

Що собою являє пілінг-сироватка?

Це комплексний косметичний засіб для догляду за шкірою, що складається передусім із сироватки та кислотної складової. До складу можуть вводитися водорозчинні органічні кислоти, найчастіше гліколева, молочна, яблучна або лимонна. Їхня концентрація невисока, рівно така, щоб було ефективно та безпечно.

Сироватка-пілінг для обличчя поєднує два механізми впливу, завдяки чому дозволяє м’яко очищати верхній шар шкіри. На кислоти у цьому випадку покладено функцію збільшення пропускної спроможності діючих речовин сироватки. Так вдається забезпечити їх глибше проходження.

Комплексна дія + оптимальний відсоток кислот – те, що робить сироватки-пілінги високоефективними косметичними продуктами, які не провокують потребу в тривалому періоді відновлення.

Основні ефекти

Щоб шкіра випромінювала природне сяйво, була молодою, свіжою та красивою, її необхідно очищати не тільки від повсякденних забруднень, а й від ороговілих клітин. Ці клітини перешкоджають здоровому перебігу дихальних процесів у шкірних покривах й всіляко псують зовнішній вигляд. Серум з кислотами ідеально підходить для глибокого очищення шкіри обличчя, усуває ороговілі клітини, м’яко відлущує омертвілі частинки, прибирає лущення, сприяє ніжності та гладкості шкіри.

Загалом застосування приводить до таких результатів:

  • вдосконалення і якісних, й естетичних параметрів шкірних покривів;
  • омолоджувальний ефект, відсування у часі прояву вікових змін, зокрема мімічних зморшок;
  • збільшення пружності та нормалізація еластичності;
  • вирівнювання текстури і кольору обличчя, перешкоджання появі нових нерівностей та пігментації;
  • контроль рівня клітинної вологи;
  • нормування вироблення шкірного себуму;
  • зміцнення й оздоровлення судин;
  • протистояння запальним реакціям;
  • згладжування проявів та наслідків вугрового висипу;
  • прискорення поправки після перенесеної шкоди, як от опіків, травм та негативів навколишнього середовища;
  • забезпечення свіжого вигляду та здорового сяйва.

Кислоти як ключові інгредієнти сироваток-пілінгів

Згадані вище кислоти, які вводяться до складу косметики, що розглядається – це ніщо інше, як AHA-кислоти. Натуральні фруктові кислотні сполуки, чи не найпримітнішою з яких є гліколева кислота. Їй властива найменша молекулярна маса, тому вона легко минає епідермальний бар’єр, а відтак сприяє чудовому відлущуванню відмерлих клітин. Додатково як компонент пілінг-сироватки вона знижує гіперпігментацію, протистоїть запаленням та акне, забезпечує звуження пір і доглянутий вигляд обличчя.

Якщо розглядати інші кислоти, то:

  • молочна активує регенеративні процеси, реалізує вологонасичення, підвищує еластичність й протистоїть формуванню комедонів;
  • яблучна має потужний відлущувальний ефект, при цьому ще й виконує стимуляцію метаболізму;
  • лимонна, з найбільшою молекулярною масою серед усіх згаданих кислот, здійснює відбілювання, допомагає шкірі краще виробляти власний колаген, а також виступає антиоксидантом і антибактеріальним агентом.

Кислотна пілінг-сироватка для обличчя HOLLYSKIN Glycolic Acid

Рекомендуємо звернути увагу на кислотну пілінг-сироватку для обличчя на основі гліколевої кислоти – HOLLYSKIN Glycolic Acid. З її допомогою можна неймовірно покращити мікрорельєф та тон обличчя, забезпечити шкірі сяйво. Вона, як справжній професіонал своєї справи, м’яко відлущує відмерлі клітини, забезпечує зволоження й освіжає.

Якщо використовувати цей серум з кислотою на регулярній основі, можна подолати пігментацію (вікову та сезонну), усунути атрофічні наслідки вугрового висипу, розгладити мімічні зморшки, а більш глибокі зробити менш помітними.

До речі, у складі є й інші активні інгредієнти, які максимізують позитивні результати. Наприклад, гідролат троянди та олія морквяного насіння стоять на варті пересушування, відновлюють пружність і природний тонус. А ще непогано справляються із видимими проявами втоми. Сквалан також сприяє підтримці необхідного рівня зволоження, а заразом пом’якшує і бореться з лущенням. Касторова олія бере участь в клітинному оздоровленні, протистоїть подразненням та запаленням, допомагає у досягненні краси.

HOLLYSKIN Glycolic Acid – чудова доглядова косметика. З цим засобом гладенька і шовковиста шкіра обличчя стає не чимось за межею мрії, а цілком досяжною реальністю.

Як правильно використовувати пілінг-сироватку?

Мабуть, залишилося лише з’ясувати, як застосовувати кислотний пілінг для обличчя у формі сироватки так, щоб ефективність була максимальною, а можливі ризики залишилися тільки в теорії.

Візьміть на озброєння такі правила:

  • використовувати за раз необхідно невелику кількість засобу;
  • наносити на чисту та суху шкіру (у жодному випадку не на вологу), уникаючи периорбітальної зони, ділянок губ та ніздрів;
  • більшість фахівців рекомендує включати засіб у вечірній догляд;
  • тримати на шкірі від семи до десяти хвилин (вперше – максимум 5 хв);
  • наприкінці ретельно змивати злегка теплою водою й використовувати заспокійливий крем;
  • проводити процедуру з пілінг-сироваткою один-два рази на тиждень.

Додаткові рекомендації та застереження:

  • перед першим нанесенням протестуйте продукт на незначній ділянці;
  • будьте обережні, щоб засіб не потрапив на слизові, передусім в очі;
  • якщо шкіра пошкоджена, є відкриті рани чи щось подібне, застосування протипоказане. Також протипоказання актуальні для дуже чутливої шкіри, при персональній непереносимості фруктових кислот, за наявності герпесу та судинних зірочок;
  • легке пощипування, поколювання, можливо, печіння або почервоніння – допустимі супутники при чутливій шкірі. Якщо ступінь подразнень після залучення пілінгу високий, вдруге наносити не слід, краще проконсультуватися зі спеціалістом;
  • для зберігання оберіть місце, до якого немає доступу в дітей.

Зверніть особливу увагу! Коли використовується кислотний пілінг, рекомендовано мінімізувати час перебування на сонці. У цей період розумним рішенням буде відмовитися від засмаги, оскільки AHA-кислоти підвищують чутливість шкіри до ультрафіолету. Це, своєю чергою, може спровокувати появу пігментації. Тому, використовуючи пілінг-сироватку, перед тим, як вийти на вулицю, також застосовуйте сонцезахисний крем. При цьому фільтр SPF має бути хоча б 30, не менше.

Готові спробувати кислотну пілінг-сироватку на ділі? Тоді робіть замовлення на сайті виробника HOLLYSKIN за найкращою ціною – й невдовзі зможете відчути бажані зміни на шкірі.