ВІД 1500 ГРН – ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО*
0

Крем для шкіри навколо очей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Опис цієї категорії косметики хочемо розпочати з роз’яснення двох ключових моментів:

  1. Крем для шкіри навколо очей та крем для обличчя – це різні засоби. Ніжна периорбітальна шкіра потребує особливого підходу та застосування спеціальних косметичних продуктів.
  2. Хороший крем навколо очей без проблем вирішує основні завдання: зволожує, усуває темні кола та мішки, зменшує глибину зморшок (або протистоїть їх виникненню), а також захищає від зовнішніх негативних факторів.

З якого віку слід використовувати крем для очей?

На це запитання не можна дати однозначну відповідь, оскільки тут все дуже індивідуально. При тонкій, чутливій та сухій шкірі фахівці рекомендують не відтягувати та застосовувати крем навколо очей якомога раніше. Якщо шкіра нормальна, здорова і, здавалося б, усе добре, крем під очі слід використовувати після 20 з профілактичною метою. Про те, що не варто нехтувати цим засобом після 30 і далі, говорити, мабуть, немає потреби. Природні вікові процеси в організмі, зокрема на шкірі обличчя і навколо очей, потребують оптимальних рішень для подовження молодості та краси.

Креми навколо очей HOLLYSKIN показані для застосування з 18 років. Завдяки натуральному складу та ретельно підібраним комбінаціям інгредієнтів, вони не тільки ефективні, але й безпечні, як для юної шкіри, так і для жінок середнього та старшого віку.

Як підібрати найкращий крем навколо очей?

Загалом завдання нескладне. Потрібно врахувати особливості своєї шкіри та специфіку крему. Якщо одне відповідатиме іншому, з великою ймовірністю саме цей крем для шкіри навколо очей буде для вас найкращим.

Шукаєте крем від зморшок навколо очей? Знадобився крем від синців під очима? Бажаєте підвищити пружність та еластичність периорбітальної ділянки, наситити її вітамінами, мікроелементами, амінокислотами та іншими корисними речовинами? У нас є засоби для реалізації будь-якого із зазначених запитів.

Купити крем під очі легко та надійно, якщо вибирати з каталогу HOLLYSKIN! Спробуйте!

Вгору