ВІД 1500 ГРН – ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО*
0

Для жирної і комбінованої шкіри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Програма догляду за жирною і комбінованою шкірою

Існує міф, що єдине завдання косметики для жирної шкіри – це ретельне очищення. Дійсно, цей тип шкіри найбільше страждає від закупорки пор і швидкого забруднення, але поряд з очищенням, жирну шкіру потрібно делікатно зволожувати, захищати і забезпечувати своєчасне оновлення. Тільки правильно підібраний догляд за жирною і проблемною шкірою дозволить уникнути частих висипань, жирного блиску, акне, розширених пор та інших проблем цього типу шкіри.

Ознаки і особливості жирної і комбінованої шкіри

 

Один із найпростіших у діагностуванні типів шкіри відрізняється:

  • грубою, часто горбистою поверхнею;
  • сальним блиском;
  • розширеними порами, камедонами, вуграми;
  • практичною відсутністю дрібних зморшок.

Підвищена секреція шкірного себуму частіше всього виникає у підлітків, але нерідко залишається й у зрілому віці. Жирна шкіра створює багато неприємностей для своїх власників, і щоб уникнути їх потрібно регулярно і правильно доглядати за обличчям.

Косметика HOLLYSKIN для жирної та комбінованої шкіри

Косметичні засоби для жирної і проблемної шкіри від Hollyskin усувають не тільки наслідки, а і причину жирності шкіри, нормалізують секрецію шкірного себуму, глибоко очищують пори і сприяють їх звуженню, розгладжують рубці і постакне.

Пінка для вмивання глибоко очищує пори і здійснює мікропілінг обличчя. Розгладжує і пом’якшує шкіру.

Тонік для жирної шкіри вирівнює тон і текстуру обличчя, має м’яку в’яжучу дію і робить пори менш помітними.

Сироватка для жирної і комбінованої шкіри делікатно зволожує і висвітлює обличчя, усуває гіперпігментацію, відновлює і розгладжує, регулює секрецію шкірного сала, робить шкіру матовою.

Патчі під очі знімають набряки і почервоніння, помітно розгладжують і усувають темні коли, забезпечують свіжість погляду.

Очищуюча маска для жирної і комбінованої шкіри миттєво абсорбує надлишки шкірного сала, звужує пори, розгладжує рубці і постакне, підсушує і запобігає появі висипань.

В основі косметичної лінії для жирної шкіри гліколева кислота і сквалан. Гліколева кислота активно відлущує відмерлі клітини, глибоко очищує пори і сприяє їх звуженню, вирівнює тон і мікрорельєф, розгладжує рубці і постакне. Вона допомагає нормалізувати секрецію шкірного себуму і підтримує здоровий матовий вигляд обличчя. Крім того кислота сприяє активізації власних відновлювальних процесів, пришвидшує вироблення колагену і еластину, ефективно бореться з гіперпігментацією. Сквалан делікатно зволожує і не переобтяжує жирну шкіру, миттєво вбирається, не залишаючи жирного блиску. Він перешкоджає випаровуванню вологи зі шкіри, посилює її захисні функції та покращує колір обличчя, зберігає його свіжим і ніжним протягом дня.

Вгору