ВІД 1500 ГРН – ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО*
0

Pro-Squalane

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пропонуємо до вашої уваги унікальну лінійку косметичних засобів для догляду за шкірою обличчя «Pro-Squalane». Це дуже цікава та мега ефективна косметика зі скваланом.

Сквалан у косметиці – це…

Сквалан – це стабілізована форма сквалену (природної олії, яка славиться своїми позитивними впливами на шкіру). Нестабільність сквалену, його окислення на повітрі із втратою властивостей не дає використовувати позитивні впливи цієї речовини. Інша річ – сквалан. Ця рослинна олійна субстанція (головним чином, з оливок та цукрової тростини) виявляє стійкість до кисню, води та різких змін температури. Завдяки чому сквалан у косметиці виступає чудовим інноваційним інгредієнтом, джерелом вітаміну Е, бета-каротину та коензиму Q10 з масою позитивних впливів на шкіру та чудовим засвоєнням у ній.

Сквалан для обличчя: корисні властивості

Косметика зі скваланом (зокрема наша лінійка «Pro-Squalane») примітна цілим переліком позитивних ефектів, зокрема такими, як:

  • пом’якшення;
  • інтенсивне відновлення;
  • підвищення еластичності;
  • живлення, зволоження, вологоутримування;
  • антиоксидантна дія, захист від негативних зовнішніх впливів;
  • усунення тьмяності, шорсткості та загрубілості;
  • протистояння ознакам передчасного старіння;
  • зменшення чутливості.

Ключовий плюс сквалану в косметиці – сумісність із різними типами шкіри

Косметичні засоби «Pro-Squalane» – ваші надійні помічники у догляді за шкірою обличчя

Лінійка косметики, що розглядається – це пілінг-скатка, скраб, сироватка від темних кіл і зморшок навколо очей, а також зволожуючий крем зі скваланом. Кожен із засобів повністю справляється зі своїм призначенням. Те, що вказується в описах товарних позицій – не просто слова, а реальність за умови дотримання нескладних правил використання.

Купити косметику зі скваланом Pro-Squalane від HOLLYSKIN можна окремо або набором. Ці засоби вже встигли стати улюбленими для багатьох наших клієнток. Спробуйте і ви – не пошкодуєте!

Вгору