ВІД 1500 ГРН – ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО*
0

Антивіковий догляд

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Натуральні засоби для антивікового догляду

Потреба в антивіковому догляді залежить не стільки від віку, скільки від стану і типу шкіри людини. У когось перші мімічні зморшки з’являються у 22 роки, хтось не відмічає видимих ознак старіння до 30. Тим не менше, починаючи з 25 років шкіра людини починає тоншати, знижується виробництво важливих амінокислот, вітамінів, зменшується колагенова маса, послаблюється бар’єрна функція, збільшується втрата природньої вологи, що при недостатньому догляді може призвести до передчасної появи ознак старіння.

Особливості зрілої шкіри

Розпізнати перші зміни у стані шкіри можна за такими ознаками:

  • поява чи посилення сухості;
  • гіперпігментація;
  • поява мімічних зморшок, які не зникають після активної міміки;
  • зниження еластичності, зміна форми овалу обличчя.

Щоб зменшити зовнішні прояви старіння шкіри необхідно дотримуватися питного режиму, споживати не менше 2 літрів води на день, ретельно захищати шкіру від сонця, переглянути косметику по догляду за шкірою обличчя, збагатити її антивіковими сироватками, масками, які містять антиейдж компоненти, живлять і допомагають утримати вологу у шкірі.

Натуральна косметика для антивікового догляду за шкірою від HOLLYSKIN

Для своєї антивікової лінійки ми підібрали ідеальні засоби, які комплексно діють на шкіру та компенсують дефіцит вітамінів, амінокислот, жирних кислот і реагентів, які зв’язують та утримують вологу, зберігають колагеново-еластинових каркас обличчя.

Ніжна пінка для вмивання делікатно очищує і не пересушує шкіру, вітамінізує її, освіжає і розгладжує.

Тонік нормалізує водний баланс, укріплює стінки судин і запобігає появі судинних зірочок і активізує власні оновлювальні процеси.

Антивікова сироватка насичує шкіру незамінними амінокислотами, які є основою колагенових і еластинових волокон, суттєво зменшує кількість і глибину зморшок, усуває вікову пігментацію, підтягує і розгладжує шкіру.

Патчі під очі миттєво омолоджують і підтягують ніжну зону, зволожують і тонізують шкіру, розгладжують зморшки і захищають шкіру від дії вільних радикалів.

Маска з чорною ікрою стимулює вироблення еластинових і колагенових волокон, підтягує овал, прискорює місцевий метаболізм, виводить токсини, глибоко вітамінізує шкіру, повертає їй життєву силу.

В основі антивікових засобів HOLLYSKIN екстракт чорної ікри і сквалан. Екстракт чорної ікри – це справжнє джерело корисних речовин для молодості та краси шкіри обличчя. Він насичує клітини незамінними амінокислотами, мінералами і вітамінами, активно відновлює шкіру, нормалізує гідро ліпідний баланс та обмінні процеси, захищає шкіру від дії ультрафіолетових променів, усуває і запобігає виникненню вікової пігментації. Засоби з екстрактом чорної ікри помітно освіжають, зволожують і підтягують шкіру, розгладжують зморшки і роблять контури обличчя чіткішими. Сквалан надзвичайно цінний компонент доглядових засобів. Він суттєво покращує функціональний стан шкіри: глибоко зволожує і зберігає гідро ліпідний баланс, є джерелом жирних кислот для живлення шкіри, покращує текстуру обличчя, розгладжує зморшки і рубці, захищає від впливу ультрафіолетових променів, зменшує пігментацію.

Вгору