ВІД 1500 ГРН – ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО*
0

Крем для обличчя

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Крем для обличчя – це косметичний засіб, який має неабияке значення для догляду за шкірними покривами. Результат застосування правильно підібраного крему – гарне, здорове й доглянуте обличчя, що дуже важливо як для загального зовнішнього вигляду, так і для належної самооцінки. Креми для обличчя займають величезну нішу на б’юті-ринку, мають різні види та створюються на основі чималого переліку активних інгредієнтів. При виборі крему важливо врахувати тип шкіри, специфіку та призначення засобу.

Крем для обличчя та його функціональні дії

Косметика цієї категорії може виконувати багато завдань, серед яких хочемо відзначити такі:

  • очищення;
  • живлення та відновлення;
  • зволоження, нормалізація водно-ліпідного балансу;
  • захист, зокрема, від несприятливих факторів довкілля;
  • уповільнення процесів старіння.

Великий попит має живильний крем для обличчя. Часто є потреба купити зволожуючий крем для обличчя. Захисні, відновлювальні, пом’якшувальні, підтягуючі та омолоджуючі креми аналогічно знаходять чималу аудиторію.

Жирові й емульсійні креми для обличчя

Склад жирового різновиду передбачає наявність жирових елементів та спец. добавок. Емульсійні засоби – це дисперсні системи, що містять водну та жирову фази, а також спеціальні екстракти, вітаміни, біоактивні компоненти. Сьогодні креми з емульсійною структурою більш популярні через забезпечення функціональних переваг. Саме такі засоби ви можете бачити у цій рубриці каталогу.

Купити крем для обличчя HOLLYSKIN

До вашої уваги – асортимент засобів, кожен з яких цілком можна описати, як найкращий крем для обличчя у своєму сегменті впливу. Потрібен хороший зволожуючий крем для обличчя? На ваш запит чудово підійде крем з гіалуроновою кислотою. Відновлення радимо довірити продукту на основі гліколевої кислоти. Із завданням пом’якшення шкіри обличчя чудово впорається крем із муцином равлика. Омолоджуючий ефект забезпечить розробка з екстрактом чорної ікри, а підтяжку обличчя – крем із колагеном.

Ви з легкістю підберете крем для сухої шкіри обличчя, а також для нормальної, проблемної, жирної та комбінованої. А якщо знадобиться допомога, наші фахівці проконсультують та порадять найкращий варіант.

Креми для обличчя HOLLYSKIN чекають на вас! Обирайте!

Вгору