HOLLYSKIN – це культ красивої та доглянутої шкіри! Ми крок за кроком приведемо тебе до бажаного результату: здорової, ніжної шкіри, якої приємно торкатися!

Хто ми
HOLLYSKIN – це український виробник інноваційної косметики. Невелика команда однодумців, яка постійно досліджує проблеми шкіри, причини їх виникнення і шляхи максимально ефективного і безпечного усунення.

Наша місія 

Ми щиро захоплюємося неповторною красою кожної жінки, віримо і доводимо, що її можна підкреслити і зберегти не тільки в кабінеті косметолога, а і щодня, в домашньому догляді.  Вся косметика виготовляється руками майстрів з винятково сертифікованих в Європі компонентів: натуральних олій, цілющих екстрактів і витяжок, природніх глин і сквалану, інноваційного органічного інгредієнту, який зробить диво з вашою шкірою. Ідеально скомбінована в комплексні лінійки по догляду за різними типами шкіри, косметика дійсно працює, крок за кроком усуває головні косметичні недоліки:
• часті висипання, розширені пори, акне;
• сухість, лущення і почервоніння шкіри;
• втрату пружності, зморшки;
• зневоднення і блідість.
Наше завдання – якісний доступний догляд, без нескінченної кількості баночок, без сумного досвіду і без втрати грошей.
Наша місія – підкреслити красу кожної жінки, дати можливість їй насолоджуватися своїм відображенням.

Гарантії
Вся косметика HOLLYSKIN виготовляється виключно з сертифікованих компонентів, ефективність яких підтверджена міжнародною практикою, а також пройшла наш внутрішній вимогливий тест.
Наші косметичні засоби сертифіковані в Україні та не тестуються на тваринах!