ВІД 1500 ГРН – ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО*
0

Набори косметики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що може бути краще, ніж набір доглядової косметики – комплекс засобів для турботи про естетику і здоров’я вашої шкіри? Правильно! Тільки великий набір косметики! Ну а якщо серйозно, то розмір не завжди має значення. Іноді й десяток засобів може знадобитися, в інших випадках – двох-трьох буде достатньо. Головне – вибирати косметику для вирішення конкретних завдань і з урахуванням типу вашої шкіри.

Набори косметики – найкращий варіант

В інтернет-магазині HOLLYSKIN ви можете купити як окремі косметичні засоби для обличчя, тіла, губ, брів та ін., так і цілі грамотно скомплектовані косметичні набори для жінок.

Перший варіант рекомендуємо залишити на потім, коли якийсь один продукт буде закінчуватися, а інших ще буде цілком достатньо. Ну або вже зараз зупинитися на ньому, якщо необхідний певний засіб для доукомплектації власного косметичного набору.

Наш фаворит, якому, до речі, найчастіше віддають перевагу наші клієнтки – другий варіант. А саме можливість купити набір косметики, щоб комплексно підійти до вирішення тих чи інших завдань по догляду за шкірою. Це ідеально, коли всі засоби працюють на спільні цілі й вигідно доповнюють дію один одного. Звичайно ж, це і додаткова економія. Набори косметики для жінок HOLLYSKIN – завжди фінансово доцільніше, ніж покупки окремо. А якщо це ще й акційні набори (зі знижками до 50 %) – економія нереальна!

Косметика в наборах від HOLLYSKIN:

  • доглядові засоби для обличчя;
  • антицелюлітні комплекси;
  • комплекти для догляду за бровами і віями;
  • відновлювальна косметика для турботи про губи та інші набори.

Ми допоможемо вам підібрати набір косметики для дівчат і жінок, з урахуванням особливостей шкіри і ваших побажань.

Косметичний набір – безпрограшна ідея для подарунка

Що подарувати? – Запитання, яке актуалізується часто й повсюдно. Ми впевнені, що в більшості випадків чудовою відповіддю на нього буде: подарунковий набір косметики. Засоби HOLLYSKIN ефективні, легкі в застосуванні, приємні на дотик, колір і запах, упаковуються в красиві тюбики, пляшечки, баночки, коробочки. Такі подарункові набори приносять і користь, і радість. Чим не ідеальний тандем характеристик для подарунка?

Замовляйте набори косметики HOLLYSKIN – даруйте собі та близьким корисні приємності!

Вгору