Через технічні причини замовлення можуть опрацьовуватися довше. Дякуємо за розуміння!

Ми не працюємо під час повітряних тривог, будьте в укритті, бережіть себе, після відбою ми обов'язково опрацюємо всі ваші замовлення. 
У зв'язку зі складною безпековою ситуацією можливі затримки у відправленні замовлень.

Оплата

Замовлення можна оплатити онлайн, на картку, а також накладним платежем при отриманні.
Замовлення, оплачені після 14:00, відправляються в наступний робочий день, крім вихідних.

Перед здійсненням онлайн-оплати переконайтеся чи встановлений інтренет-ліміт на картці. Найпоширеніша причина відхилення платежу: відсутність інтренет-ліміту.
Замовлення з накладним платежем відправляються тільки після телефонного дзвінка нашого менеджера.

На картку

Найближчим часом менеджер надішле вам номер картки у Viber чи на Telegram. 

Накладеним платежем (з передоплатою 100 грн)

Мінімальна сума замовлення з накладеним платежем – 200 грн. Окрім суми замовлення покупець також оплачує послуги переказу коштів за тарифами перевізника. Адресна доставка можлива лише при повній оплаті замовлення.
В Поштомати "Нової пошти" 

Доставка замовлень до Поштомату «Нової пошти» 70 гривень. При замовленні накладеним платежем плата за повернення коштів відсутня. При замовленні від 1500 гривень доставка безплатна (з використанням подарункових сертифікатів безплатна доставка не діє). З переліком поштоматів можна ознайомитися на сайті перевізника.

Доставка на відділення «Нової пошти» та кур’єрська доставка (згідно з тарифами) по Україні

Доставка замовлень по вказаній адресі чи на відділення «Нової пошти» згідно з тарифами транспортної компанії. При замовленні від 1500 гривень доставка безкоштовна (з використанням подарункових сертифікатів безплатна доставка не діє). З переліком відділень можна ознайомитися на сайті перевізника.

Доставка на відділення «Укрпошти» та кур’єрська доставка (згідно з тарифами) по Україні
Доставка замовлень по вказаній адресі чи на відділення «Укрпошти» згідно з тарифами транспортної компанії. При замовленні від 1500 гривень доставка безкоштовна (з використанням подарункових сертифікатів безплатна доставка не діє). З переліком відділень можна ознайомитися на сайті перевізника.

Самовивіз (безоплатно)

Ви можете самостійно забрати замовлення в будь-який день за адресою: м. Луцьк, вул. Данила Галицького, 14, попередньо зв’язавшись з менеджером для уточнення наявності. Самовиніс можливий лише з повною передоплатою замовлення.

Обмін і повернення

Згідно з законом України «Про захист прав споживачів», товари, які реалізуються на сайті, а саме парфюмерно-косметичні засоби, предмети гігієни, не підлягають обміну і поверненню.