Оплата

Замовлення можна оплатити онлайн, на картку, а також накладним платежем при отриманні.

Перед здійсненням онлайн-оплати переконайтеся чи встановлений інтренет-ліміт на картці. Найпоширеніша причина відхилення платежу: відсутність інтренет-ліміту.
Замовлення з накладним платежем відправляються тільки після телефонного дзвінка нашого менеджера.

Накладеним платежем (з передоплатою 100 грн)

У разі оплати накладним платежем покупець оплачує суму замовлення кур’єру або на відділенні «Нової пошти». Окрім суми замовлення покупець також оплачує послуги переводу коштів за тарифами перевізника.

Доставка на відділення «Нової пошти» та кур’єрська доставка (згідно з тарифами) по Україні

Доставка замовлень по вказаній адресі чи на відділення «Нової пошти» згідно з тарифами транспортної компанії. При замовленні від 800 гривень доставка безкоштовна. З переліком відділень можна ознайомитися на сайті перевізника.

Доставка на відділення Justin та кур’єрська доставка (згідно з тарифами) по Україні

Доставка замовлень по вказаній адресі чи на відділення Justin згідно з тарифами транспортної компанії. При замовленні від 700 гривень доставка безкоштовна. З переліком відділень можна ознайомитися на сайті перевізника.

Самовивіз (безоплатно)

Ви можете самостійно забрати замовлення в будь-який день за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова, 11, попередньо зв’язавшись з менеджером для уточнення наявності.

Обмін і повернення

Згідно з законом України «Про захист прав споживачів», товари, які реалізуються на сайті, а саме парфюмерно-косметичні засоби, предмети гігієни, не підлягають обміну і поверненню.