Оплата

Замовлення можна оплатити онлайн, на картку, а також накладним платежем при отриманні.

Перед здійсненням онлайн-оплати переконайтеся чи встановлений інтренет-ліміт на картці. Найпоширеніша причина відхилення платежу: відсутність інтренет-ліміту.
Замовлення з накладним платежем відправляються тільки після телефонного дзвінка нашого менеджера.

Накладеним платежем (з передоплатою 100 грн)

У разі оплати накладним платежем покупець оплачує суму замовлення кур’єру або на відділенні «Нової пошти». Окрім суми замовлення покупець також оплачує послуги переводу коштів за тарифами перевізника.


В Поштомати "Нової пошти" 

Доставка замовлень до Поштомату «Нової пошти» 35 гривень. При замовленні накладеним платежем плата за повернення коштів відсутня. При замовленні від 800 гривень доставка безплатна. З переліком поштоматів можна ознайомитися на сайті перевізника.

Доставка на відділення «Нової пошти» та кур’єрська доставка (згідно з тарифами) по Україні

Доставка замовлень по вказаній адресі чи на відділення «Нової пошти» згідно з тарифами транспортної компанії. При замовленні від 800 гривень доставка безкоштовна. З переліком відділень можна ознайомитися на сайті перевізника.

Доставка на відділення «Укрпошти» та кур’єрська доставка (згідно з тарифами) по Україні
Доставка замовлень по вказаній адресі чи на відділення «Укрпошти» згідно з тарифами транспортної компанії. При замовленні від 1500 гривень доставка безкоштовна. З переліком відділень можна ознайомитися на сайті перевізника.

Самовивіз (безоплатно)

Ви можете самостійно забрати замовлення в будь-який день за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова, 11, попередньо зв’язавшись з менеджером для уточнення наявності.

Обмін і повернення

Згідно з законом України «Про захист прав споживачів», товари, які реалізуються на сайті, а саме парфюмерно-косметичні засоби, предмети гігієни, не підлягають обміну і поверненню.