Через технічні причини замовлення можуть опрацьовуватися довше. Дякуємо за розуміння!

Ми не працюємо під час повітряних тривог, будьте в укритті, бережіть себе, після відбою ми обов'язково опрацюємо всі ваші замовлення. 
У зв'язку зі складною безпековою ситуацією можливі затримки у відправленні замовлень.

Оплата

Замовлення можна оплатити онлайн, на картку, а також накладним платежем при отриманні.
Замовлення, оплачені після 14:00, відправляються в наступний робочий день, крім вихідних.

Перед здійсненням онлайн-оплати переконайтеся чи встановлений інтренет-ліміт на картці. Найпоширеніша причина відхилення платежу: відсутність інтренет-ліміту.
Замовлення з накладним платежем відправляються тільки після телефонного дзвінка нашого менеджера.

На картку

Найближчим часом менеджер надішле вам номер картки у Viber чи на Telegram. 

Накладеним платежем (з передоплатою 100 грн)

Мінімальна сума замовлення з накладеним платежем – 200 грн. Окрім суми замовлення покупець також оплачує послуги переказу коштів за тарифами перевізника. Адресна доставка можлива лише при повній оплаті замовлення.
В Поштомати "Нової пошти" 

Доставка замовлень до Поштомату «Нової пошти» 70 гривень. При замовленні накладеним платежем плата за повернення коштів відсутня. При замовленні від 1500 гривень доставка безплатна. З переліком поштоматів можна ознайомитися на сайті перевізника.

Доставка на відділення «Нової пошти» та кур’єрська доставка (згідно з тарифами) по Україні

Доставка замовлень по вказаній адресі чи на відділення «Нової пошти» згідно з тарифами транспортної компанії. При замовленні від 1500 гривень доставка безкоштовна. З переліком відділень можна ознайомитися на сайті перевізника.

Доставка на відділення «Укрпошти» та кур’єрська доставка (згідно з тарифами) по Україні
Доставка замовлень по вказаній адресі чи на відділення «Укрпошти» згідно з тарифами транспортної компанії. При замовленні від 1500 гривень доставка безкоштовна. З переліком відділень можна ознайомитися на сайті перевізника.

Самовивіз (безоплатно)

Ви можете самостійно забрати замовлення в будь-який день за адресою: м. Луцьк, вул. Данила Галицького, 14, попередньо зв’язавшись з менеджером для уточнення наявності. Самовиніс можливий лише з повною передоплатою замовлення.

Обмін і повернення

Згідно з законом України «Про захист прав споживачів», товари, які реалізуються на сайті, а саме парфюмерно-косметичні засоби, предмети гігієни, не підлягають обміну і поверненню.