Здоров’я та краса волосся ґрунтуються на якісному догляді за шкірою голови. Люди звикли приділяти увагу та турботу шкірі обличчя й тіла, але часто ніби випадає з пам’яті, що шкіра голови аналогічно жадає турботливої участі. Вони бачать, що є проблеми: не дають спокою свербіж і подразнення, турбує лупа або себорея, підвищено випадає волосся, локони тьмяні, слабкі й т.д. Бачать і або нічого не роблять, або всіляко намагаються вплинути на волосся, використовуючи для догляду за ним різноманітні продукти, а результати все одно не радують. Чому? Та тому що не тільки волоссю потрібна турбота, а й шкірі. Просто періодично очищати її за допомогою шампуню – у багатьох випадках надто мала участь. Однією з надважливих б’юті-процедур, здатних суттєво покращити її стан і, як наслідок, стан та вигляд волосся, є пілінг для шкіри голови.

Щоб у тебе не залишилося ні краплі сумнівів, що цей доглядовий ритуал потрібний і важливий, сьогодні ми докладно розглянемо, що таке пілінг голови, які ефекти він забезпечує і як вибрати відповідний продукт для цієї процедури. Також ми зупинимося на особливостях справжньої знахідки, що представляє групу косметики, котра розглядається. Вона гарантовано стане для тебе приємним відкриттям. Про що йде мова? Обов’язково про все дізнаєшся, але по порядку. Тож починаймо.


Пілінг для шкіри голови – що це?

Пілінг шкіри голови, як і будь-якої іншої частини тіла – це процедура, спрямована на видалення з поверхні ороговілих клітин, надлишків шкірного сала, забруднень і залишків стайлінгових засобів. Очищувальні/відлущувальні косметичні засоби для її реалізації мають аналогічну назву. Їх можна охарактеризувати, як досить нові, порівняно із шампунями, масками та іншими продуктами для шкіри голови і волосся, особливо в домашньому догляді.

Пілінг для голови кардинально не відрізняється від засобів для відлущування шкіри обличчя або тіла. Їхня суть – ретельне очищення від ороговілих клітин – загальна. Основні та додаткові компоненти у складі можуть перекликатися. Однак це зовсім не означає, що можна купити пілінг і використовувати його без перебору на всіх зонах, не враховуючи, для якої саме той призначений. Поділ на пілінги для шкіри голови, обличчя, тіла – це зовсім не рекламний хід для розширення асортименту. Це потреба, яка пояснює необхідність у різній силі та спектрі впливу. Десь треба м’якше, десь можна жорсткіше. Десь потрібно, щоб було максимально безпечно, а десь це має не таке вирішальне значення. На кожній ділянці актуальним є забезпечення специфічного додаткового функціоналу, що реалізується певними інгредієнтами. На шкірі голови це, наприклад, можуть бути зволоження, тонізація та регулювання жирності. Плюс на обличчі та тілі турбота передбачається лише про епідерміс, а на голові користь важлива і для шкіри, й для волосся. Зрозуміло, що це можуть забезпечити лише хороші пілінги для голови, створені на основі спеціальних компонентів.

Не втомлюємося нагадувати, чому так важливо видаляти з поверхні шкіри мертві клітини та накопичений себум. Тому що саме вони є ключовими факторами, котрі провокують свербіж, почервоніння, лущення та висипання. Саме вони за відсутності у твоєму догляді якісного й регулярного пілінгу призводять до таких негативів, як закупорювання волосяних цибулин, надмірна жирність, лупа та себорейний дерматит, ламкість, тьмяність і навіть посилене випадіння волосся. А на додачу знижують ефективність іншої косметики та засобів гігієни. І це ми згадали далеко не всі «принади» скупчення відмерлих клітин та жиру на шкірних покривах голови.

Навіщо багато хто подібне терпить, не розуміємо. Але точно знаємо, що хто шукає, той завжди знайде. І якщо ти не збираєшся миритися із усім згаданим вище, настійно рекомендуємо додати до свого б’юті-арсеналу засіб для пілінгу шкіри голови.

Шкіра голови, як і будь-якої іншої частини тіла, має цикл клітинного оновлення, аналогічно виділяє шкірний жир, так само потребує відповідного очищення. І якщо ти хочеш мати красиве здорове доглянуте волосся, без належного догляду за шкірою голови, що передбачає пілінг, не обійтися. Увага по всій довжині волосся – це добре, але її недостатньо. Потрібно дивитися в корінь питання, і в цьому випадку, вибач за повторення, йдеться саме про корені волосся і шкіру, на якій вони розташовані, тобто про шкіру голови. Думаєш, вона не страждає від усіляких згубних впливів і не потребує особливої уваги? Ще й як страждає! Влітку – від високих температур та сонячного ультрафіолету. Взимку – від холоду на вулиці, від сухого повітря в приміщеннях та ще й від парникового ефекту, що створюється теплими головними уборами. У міжсезоння – нерідко від вітрів та опадів. Тож постався до цього питання з усією серйозністю – й позитивні зміни, яких ти, найімовірніше, сильно прагнеш, але ніяк не можеш отримати, не забаряться.


Ефекти пілінгу голови

Ефекти, які забезпечує пілінг голови, багатогранні та, що не менш важливо, помітні вже після перших процедур, а при регулярному виконанні досягаються неймовірні результати.

Розгляньмо основні переваги, які можна отримати від застосування пілінгів:

  1. Очищення шкіри голови. Не тільки від ороговілих клітин, а й від надлишків шкірного сала, залишків стайлінгових засобів (пінок, гелів, лаків), пилу та інших забруднень, що закупорюють пори й провокують запалення. Пілінг – чудовий спосіб впоратися із сальними пробками. Себум, що виробляється в надмірних обсягах, не змити повною мірою шампунем. Зрештою, він, поєднуючись з іншими забрудненнями, забиває гирла фолікулів, провокуючи подразнення, почервоніння і лущення, формуючи сальні пробки. Ті порушують живильні процеси, чим погіршують стан та привабливість волосся. Навіть густота може страждати. І що значніші розміри сальної пробки, що триваліше вона розташовується в цибулині, тим гірше для ростових процесів волосся, тим ймовірніше його випадіння. Ба більше, вірним супутником пробок є лупа. Коли багато себуму, формуються хороші умови для бактерій та грибків. А що провокує лупу? Правильно! Грибок! У звичайних умовах він присутній у шкірі й не проявляє активності. Але як тільки додаються провокувальні фактори (ті ж сальні пробки, що «підгодовують» небажані мікроорганізми), він починає активно розвиватися, під час чого подразнює шкіру голови, порушує обмінні процеси і викликає появу лупи. Тому, крім іншого, важливо здійснювати пілінг голови від лупи (для запобігання та позбавлення від неї). Ефективнішого способу очистити шкіру голови в домашніх умовах, впоратися з мертвими клітинами, а заодно і з сальними пробками, плюс запобігти формуванню останніх, ніж пілінг, не знайти.
  2. Поліпшення мікроциркуляції. Масажні рухи при нанесенні пілінгу та активні інгредієнти (насамперед кислоти) сприяють поліпшенню кровообігу, притоку крові, нормалізації обміну речовин у клітинах та насиченню їх киснем, що посилює місцевий імунітет, позитивно позначається на живленні волосяних фолікулів, і, відповідно, на стані волосся по всій довжині.
  3. Стимуляція та прискорення росту волосся. Розчинення, виведення та відлущування всього зайвого, а також покращене живлення цибулин натомість інтенсифікують ростові процеси. Активні фолікули продовжують добре функціонувати, «сплячі» повертають свою здатність до відтворення. Вже наявне волосся росте швидше + з’являється все більше нових міцних і здорових волосинок. Пілінг для росту волосся – те, що треба!
  4. Зниження випадіння волосся. Пілінг сприяє міцності волосяних цибулин, що, крім іншого, допомагає знизити випадання волосся. Формули, основані на кислотній складовій з високою активністю (сюди належать гліколева, молочна та інші кислоти), сприяючи руйнуванню комедонів і нормалізації живлення фолікулів, чудово зміцнюють і саме волосся, і його фіксацію. Використовуючи кислотний пілінг для голови, поступово почнеш помічати, що волосків на гребінці залишається все менше, що локони не рідшають зі швидкістю світла.
  5. Зменшення жирності та подовження свіжості. Регулярне глибоке очищення шкіри голови за допомогою пілінгу допомагає нормалізувати роботу сальних залоз, що сприяє зменшенню жирності волосся. Чим у менших обсягах себуму виробляється, тим менше підпсовує життя жирний блиск. Голову доводиться мити рідше, і при цьому волосся на другий, третій день залишається досить свіжим та привабливим. Боятися, що пілінг заблокує себумовирблення і тим самим спровокує сухість та появу ділянок, що лущаться, не слід. Він не блокує, а знижує секрецію, тим самим нормалізуючи природні цикли.
  6. Протизапальна дія. Зниження вироблення себуму, а також поширене доповнення складу засобів цієї групи протигрибковими, антибактеріальними й заспокійливими компонентами, допомагають ефективно протистояти запаленням. Імовірність запальних процесів знижується, дискомфортні відчуття не допускаються.
  7. Поліпшення загального стану шкіри та волосся. Хороший пілінг шкіри голови, для чого б ти не вирішила його задіяти, обов’язково продемонструє всю багатогранність та комплексність своєї роботи. Шкіра стане чистою і здоровою, в ній оперативніше протікатимуть обмінні та відновлювальні реакції, підвищиться тонус, покращиться еластичність, вона проявлятиме стійкість до різних захворювань та зовнішніх негативів. Волосся стане сильнішим, насиченим, блискучим і здоровим, перестане ламатися, буде краще рости, мати велику густоту, прикореневий об’єм і загалом доглянутий розкішний вигляд. Ти забудеш про надмірну жирність і забрудненість, про лупу, свербіж та інші неприємні прояви й відчуття. Згадані ефекти максимізуються ще й завдяки тому, що пілінг покращить дію активних речовин іншого догляду (масок, олійок, сироваток тощо). Ти точно залишишся задоволеною!


Види пілінгів

Якщо взяти в цілому, то пілінги можуть відрізнятися за способом впливу та глибиною проникнення. Ці класифікації й розглянемо докладніше.

Три основні різновиди пілінгів зі своїми особливостями та перевагами:

  1. Механічні. Їх часто називають пілінгами, але це, по суті, скраби, а якщо у складі передбачені розм’якшувачі, то взагалі використовується назва гоммаж. Основуються механічні пілінги на абразивних частинках, що реалізують фізичне відлущування ороговілих клітин. Можуть виготовлятися із солі, цукру, меленої кави, зернових висівок, подрібненого рослинного насіння, кісточок (абрикоса, винограду, вишні) та ін. Механічний пілінг хороший для нормальної та жирної шкіри голови, але може не підходити для сухої й чутливої. Цінується шанувальниками натуральної косметики. З недоліків можна відзначити непросте нанесення на всю поверхню волосистої частини голови, якщо волосся густе, складність вимивання абразивів з волосся і малоефективність щодо сальних пробок (вийняти себум з гирла фолікула механічним способом досить проблематично).
  2. Хімічні (кислотні). Можуть виготовлятися на основі різних кислот. Особливим попитом користуються кислотні пілінги для шкіри голови, в яких на результат працюють гліколева, молочна, саліцилова, а також інші відлущувальні кислоти. Вони чудово розчиняють і видаляють ороговілі клітини, й себум на поверхні шкіри, і сальні пробки, сприяючи природному оновленню та не залишаючи патогенам шансів для розвитку. Хімічний пілінг для шкіри голови підходить для всіх типів. Особливо хороший за наявності лупи та підвищеній жирності. Простіший, порівняно з попереднім різновидом, у плані нанесення та змивання. Може мати форму спрею, крему чи сироватки.
  3. Ензимні (ферментативні). В основі, відповідно до назви – ензими (ферменти). Ензимний пілінг для шкіри голови вважається різновидом кислотного з більш м’якою розчинно-відлущувальною дією на мертві клітини. Це досить щадний поверхневий варіант. Ферменти (наприклад, папаїн чи бромелайн) не провокують подразнень, ідеально підходять для чутливої та проблемної шкіри. Засоби з ними у складі ефективно атакують білки ороговілого шару, запускають регенерацію і не провокують складнощів застосування.

За глибиною впливу пілінги поділяються на:

  1. Поверхневі. Діють лише на роговий шар. Максимально легкі та безпечні, але ефекти виражаються менш яскраво. Це чудовий пілінг для шкіри голови в домашніх умовах.
  2. Серединні. Досягають базальної мембрани. Проявляють більшу ефективність, оскільки поширюються глибше.
  3.  Глибокі. Проникають на максимальну глибину. Найбільш складні та дієві. Проводитися мають винятково професіоналами.

Орієнтуватися в глибині роботи пілінгу можна за його pH: що нижчий кислотно-лужний баланс засобу, то глибше він проходить у шкіру.

І ще. Якщо брати за основу спектр впливу, то кожен пілінг для шкіри голови – це або універсальний продукт, або засіб спрямованої дії. Перший рівномірно працює по всіх пунктах, що описують ефекти пілінгів, другий зосереджується на певному завданні, наприклад, на усуненні лупи або протистоянні гіпержирності. Відповідно, склади в обох мають свої відмінності.


Пілінг для шкіри голови – який вибрати?

Кожен якісний засіб примітний по-своєму. Для того, щоб вибір був максимально успішним у твоєму випадку, слід врахувати:

  • тип шкіри голови. Для жирного типу краще вибрати хімічний пілінг для шкіри голови з кислотами, що чудово регулює роботу сальних залоз. Для сухого – механічний або з м’якими АНА-кислотами, а для чутливого та проблемного – ензимний з максимально делікатною очищувальною дією, що перешкоджає запальним процесам. Але тут можливі корективи, тому найкраще орієнтуватися на рекомендації виробника конкретного засобу;
  • наявність проблем (жирність, лупа, випадіння волосся). За наявності лупи, наприклад, рекомендується використовувати пілінги з антибактеріальними та протигрибковими компонентами. Для зміцнення волосся й запобігання його випадінню варто звернути увагу на продукти, що містять вітаміни та рослинні екстракти тощо;
  • склад. Надважливий критерій вибору, про який косметичний продукт не йшлося б. Завжди вивчай склад косметики перед покупкою. Стеж, щоб серед інгредієнтів не було шкідливих та агресивних віддушок, консервантів та іншого, здатного спровокувати подразнення та алергії. Вибирай засоби з такими активними компонентами, щоб очистити шкіру голови можна було в максимальній відповідності до твоїх потреб (додатково зволожити, підживити, заспокоїти, захистити від бактерій тощо);
  • індивідуальні вподобання стосовно форми. Пілінги можуть бути у формі гелів, масок, скаток, спреїв, скрабів, лосьйонів та ін. Вибирай те, що буде тобі найзручнішим. Звісно, з переліку варіантів, в яких уже враховані попередні пункти.

Жоден косметичний продукт, чи то кислотний пілінг для шкіри голови, патчі під очі чи помада, не може підходити всім і завжди. Але якщо врахувати перелічені вище фактори, цілком реально вибрати і купити пілінг для шкіри голови, який буде ідеальний саме в твоєму випадку. А якщо в тебе є якісь дерматологічні проблеми або ти просто не можеш самостійно зорієнтуватися, завжди можна звернутися за професійною порадою до фахівців.


Відлущувальний пілінг для шкіри голови HOLLYSKIN Glycolic Acid

Джерело численної користі в одному флаконі

Якщо ти готова вибирати, запрошуємо розпочати з нашої чудової новинки – пілінгу HOLLYSKIN Glycolic Acid. Цей продукт поєднує в собі потужні очищувальні та доглядові компоненти, які забезпечують сукупну турботу про шкіру голови і волосся. Істинне джерело корисних ефектів для здоров’я та естетики твоєї зачіски!

До твоєї уваги – переваги HOLLYSKIN Glycolic Acid:

Ретельно продуманий склад:

  • гліколева кислота ефективно відлущує омертвілі клітини шкіри та живить волосяні фолікули;
  • трояндова вода покращує мікроциркуляцію в шкірі та сприяє росту волосків;
  • пантенол сприяє відновленню, стимулює оновлення клітин, робить волосся гладким і блискучим;
  • цілий комплекс рослинних екстрактів (кленового соку, насіння моркви, алое вера, чорниці, цукрової тростини, апельсина та лимона) реалізує тонізацію, підвищує пружність і еластичність, зволожує й заспокоює, усуває свербіж, лущення та тьмяність, прискорює ріст, здійснює себуморуглювальний вплив, забезпечує об’єм та свіжість на довгий час.

Делікатний вплив. На додачу до високої ефективності цей кислотний пілінг шкіри голови діє м’яко й не викликає подразнень, що робить його придатним для всіх типів шкіри.

Зручність використання. Засіб легко наноситься та розподіляється по шкірі голови, не вимагаючи спеціальних навичок чи додаткового обладнання.

Комплексно очищаючи та покращуючи стан шкіри і волосся, працюючи одночасно ефективно та делікатно, радуючи простотою задіяння та оперативністю забезпечуваних результатів, HOLLYSKIN Glycolic Acid – прекрасний вибір, з якого боку на нього не подивися.


Підсумуємо. Пілінг для шкіри голови – це важлива та корисна процедура, котра допомагає підтримувати здоров’я, силу та красу волосся через турботу про шкіру, на якій воно розміщене. При регулярному виконанні дарує волоссю чистоту, густоту, об’єм, гладкість та блиск. Правильний вибір пілінгу з урахуванням типу шкіри, наявних проблем та інших аспектів дозволяє досягти максимального ефекту від процедури. Особливої уваги заслуговує відлущувальний пілінг HOLLYSKIN Glycolic Acid, котрий поєднує в собі ефективність і м’яку дію, забезпечуючи комплексний догляд за шкірою голови і волоссям.

Чи траплялося з тобою, що ти не могла відвести очей від чийогось волосся, насолоджувалася і захоплювалася його неперевершеністю і сама в себе запитувала, який догляд здатен давати подібні результати? Почни виконувати пілінг голови в домашніх умовах за допомогою HOLLYSKIN Glycolic Acid – й отримаєш відповідь на своє запитання, і тоді вже інші захоплюватимуться твоєю зачіскою!