Хочеш купити крем для рук, але не знаєш який вибрати? А на які критерії вже пробувала орієнтуватися? Естетика упаковки, гарна назва, відомий бренд, багатообіцяючий функціонал, позитивні відгуки, великий об’єм, щоб надовго, невисока вартість, щоб по гаманцю сильно не вдарило – щось із цього було у твоєму списку вимог? Ну, і як результат? Вдалося визначити, який крем для рук найкращий? Схиляємося до того, що ти тільки заплуталася й не змогла зупинитися на єдиному варіанті. І в цьому немає нічого дивного чи соромного. Сучасний асортимент доглядової косметики, зокрема й кремів для рук, настільки широкий і різноплановий, що сам чорт голову зломить. Поряд з достойними у всіх смислах продуктами є безліч, м’яко кажучи, не зовсім хороших варіантів. Ні, один чи два параметри в них можуть бути дуже навіть нічого, наприклад, оригінальний дизайн, що радує око, або дуже приваблива ціна, якою складно не спокуситися. І ти цілком можеш купити будь-який косметичний засіб, на який впаде твій вибір. Але...

Звісно, без «але» тут не обійшлося. Ми вважаємо, що ти не маєш задовольнятися малим. Ти заслуговуєш на найкраще! А на те воно й найкраще, що «най» у ньому все: від виконуваних функцій і комфорту застосування до ароматичних параметрів і навіть кожного напису на упаковці.

Згодна з нами, але все одно не розумієш, у якому напрямку рухатися? Не знаєш, як вибрати крем для рук із визначенням «найкращий»? Ми тобі радо допоможемо! Якщо ти готова приділити прочитанню статті трохи свого часу, ми готові провести цей час з тобою. Розкласти тобі все по поличках. Раз і назавжди закрити питання щодо того, який він – найкращий крем для рук.

Що скажеш? Не терпиться почати? Тоді до справи!


Живильний, захисний чи зволожувальний крем для рук?

Воістину ключовий критерій вибору – функціональне призначення засобу. Ну, погодься, ніяка милота, няшність та креативність дизайну косметичного продукту не зроблять шкіру твоїх рук м’якою, ніжною та шовковистою. Так, можливо, ти отримаєш естетичне задоволення при покупці. Може, навіть кілька разів порадієш, беручи тюбик/баночку/флакончик до рук перед застосуванням. Але це все. Твоє захоплення так само раптово зникне, як і наринуло, як тільки ти зрозумієш, що витратилася на зовсім марний засіб. Твоє «о, який милий крем для рук, візьму його» незмінно трансформується в «як я могла на це витратити гроші?». І це ще не найгірший варіант. Крем може не просто виявитися безкорисним, але й завдати шкоди твоїй шкірі. Може, якщо його функціональне призначення, заявлене виробником, не відповідатиме дійсності та/або твоїм потребам.

Як такого не допустити? По-перше, довіряти варто винятково надійним брендам. Ноунейми або обходити стороною, або піддавати ретельним попереднім перевіркам. А, по-друге, коли будеш впевнена, що саме той чи цей виробник дійсно заслуговує на увагу, першочергове значення надавати саме функціоналу засобів. Не кричущим гаслам, на кшталт «найефективніший крем для рук» чи «крем для рук найкращий», а конкретно функціоналу. Гасла можуть не брехати. Але шкіра буває різною, і потреби можуть відрізнятися. Тож кожному належить обрати своє.

Ніхто краще за тебе не знає, чого хочуть твої ручки. Бачиш, що шкіра надмірно пересушується та потребує більше вологи? Вибирай крем для зволоження рук. Він забезпечить поставки в шкіру достатніх обсягів вологи й усуне пересушеність, хоч би якими факторами та не була спровокована. Хороший зволожувальний крем здатний підтримувати оптимальний рівень вологи в шкірі, запобігаючи її повторній сухості та лущенню. Він без проблем проникає в глибокі шари, утримує в них вологу і робить шкіру гладкою, м’якою та неймовірно ніжною на дотик. А не ось це все: сухість до скрипу, стягнутість, зморщеність, дискомфорт. Бррр…

Помітила, що шкіра рук втратила свою колишню привабливість, стала менш пружною та еластичною? Ні, відповісти на запитання «що робити?» запитанням «а чи давно ти дивилася у свій паспорт?» зовсім неправильно. Просто твоя шкіра просить підтримки. Їй не вистачає корисних речовин: вітамінів, мінералів тощо. Її необхідно додатково підживити, вибравши крем для рук живильний – і вона надалі радуватиме тебе пружністю, еластичністю та іншими ознаками молодості та краси. Завдяки високим концентраціям корисних інгредієнтів у живильних кремах та їх інтенсивній дії шкіра отримує підтримку на клітинному рівні, причому у будь-який сезон і не залежно від того, яка за вікном погода. Вони чудово протистоять сухості та подразненням, ефективно вирішують цілий комплекс проблем на всіх рівнях.

Шкіру твоїх рук потрібно захистити? Від чого, наприклад? Та від чого завгодно! Може, від холоду чи вітру. Можливо, на неї негативно впливають різкі температурні зміни. Може, вода погано позначається або сонячний ультрафіолет інтенсифікує фотостаріння. Ймовірних негативних зовнішніх факторів впливу предостатньо. А надійний вихід один – захисний крем для рук. Він акуратно обволікає шкіру плівкою-захистом, перекриваючи можливість зовнішнім негативам здійснювати свої згубні агресивні впливи. Додатково утримує в шкірних шарах вологу, дбає про збереження природного захисного бар’єру. Крем працює, а ти насолоджуєшся виглядом рук і відчуттями на шкірі.

Зволоження, живлення, захист – не можеш визначитися з чимось одним? Твоїй шкірі потрібне і перше, і друге, а може, й третє? Тоді купуй три креми! Ні-ні, поспішаємо прибрати здивований (обурений?) вираз з твого обличчя. Ми пожартували. Трьох не потрібно. Один хороший крем для рук комплексної дії чудово впорається з усім необхідним. Просто визначся, чого саме потребує твоя шкіра, і дай їй це! Все просто!


Що має бути у складі?

Почнемо з того, чого там бути не повинно. Не купуй крем для дуже сухих рук, та й не для дуже, зі шкідливими агресивними компонентами, із синтетичними віддушками та барвниками, з будь-якими підозрілими речовинами, розвіяти підозрілість котрих тобі зрозуміло не здатні консультанти. Не все, що тобі невідомо, погано. Погано – заплющувати на це очі. А ось запитувати розгорнуту інформацію про той чи інший інгредієнт, про його функціональну роль та доцільність введення у склад – твоє повне право та грамотний підхід. І ти маєш ним користуватися. Звісно, складно уявити, як це може реалізовуватись у звичайному роздрібному магазині косметики. Але при покупці у фірмовому магазині бренду з цим не виникне жодних проблем. Вловила хід думок?

Йдемо далі. Чого бути серед інгредієнтів не повинно, зрозуміло. А що ж повинно? Що здатне принести необхідну користь і, як слід, подбати про шкіру твоїх рук? Тільки якісні, безпечні та ефективні речовини. Чудово, якщо основа – натуральні компоненти, що діють на шкіру одночасно інтенсивно та дбайливо. Натуральні рослинні екстракти та олії, антиоксиданти, пептиди, фруктові кислоти, вітаміни, колаген, гліцерин – за все це шкіра скаже тобі «дякую». Тільки врахуй, що згадування чогось із інгредієнтів у складі – ще не запорука забезпечення максимальної користі. Корисні речовини крем для рук натуральний повинен містити в достатніх обсягах. Ще вони мають правильно поєднуватися між собою. Мегаважливі й технологічні аспекти, створення та дотримання хороших рецептур. А без професіоналізму та відповідальності цього досягти неможливо. Тож знову повертаємося до важливості вибору хорошого виробника.

Що ще хочеться сказати стосовно складу, з’ясовуючи, крем для рук – як вибрати, так це про його відповідність функціональному призначенню. Якщо актуальне зволоження, звертай увагу на наявність гіалуронової кислоти або гліцерину. Якщо шкіру треба живити, допоможуть рослинні олії: ши, макадамії, аргани та інші. Гіалуронат натрію працює і на зволоження, й на живлення, створює захисний шар і утримує вологу. Полісорбат 20 зволожує, пом’якшує та заспокоює. Пантенол загоює, вітамін Е перешкоджає руйнуванню колагенових та еластинових клітин, сквалан протистоїть сухості, підвищує тонус і вдосконалює мікрорельєф. Це можна продовжувати довго. Різних інгредієнтів існує багато, як і виконуваних ними функцій. Але головне, щоб вони працювали на твої потреби, причому працювали ефективно та якісно.

Завжди пам’ятай: немає сенсу купувати небезпечні або сумнівні креми для рук, якщо сьогодні цілком достатньо достойних пропозицій. Завдання стоїть – допомагати, а не шкодити. Роби правильні акценти.

Крем без запаху для рук чи все-таки з?

Вище ми розглянули два ключові критерії вибору крему для рук – функції та склад. Але хочемо приділити увагу й деяким додатковим, які допоможуть досягти кращості саме у твоєму випадку. Один із таких – ароматичні характеристики.

Який крем для рук купити – із запахом чи без? Тут врахуй два моменти. Перший – чи не маєш алергічних реакцій на парфумерні компоненти. Найчастіше засоби наділяються ароматами за допомогою ароматичних олій або синтетичних віддушок. У деяких людей можливі індивідуальні реакції на ці компоненти. Якщо ти схильна до подібного, краще дивитися в бік безароматичних продуктів. Якщо ні, можеш сміливо вибирати приємний для себе запах.

Другий – а чи хочеться тобі, щоб твої руки чимось пахли? Не хочеться – і не потрібно. Хочеться – тоді вибирай крем для рук парфумований. Доставляй радість не тільки шкірі, а й своєму нюху.


Крем для рук: маленький чи великий?

У чому переваги великих об’ємів? У тому, що їх надовше вистачає. І в тому, що вони зазвичай економніші за принципом оптових покупок. Але ми вважаємо, що саме невеликі об’єми, приблизно до 100 мл – оптимальний вибір. Пояснимо, чому маленькі креми для рук – це саме те, що треба:

  • якщо це твоя перша покупка саме цього товару, навіть при мегаретельному виборі щось може не підійти. Вплив, текстура, зручність використання – та що завгодно. Ти купила, спробувала й розчарувалася. А уяви, у тебе ще майже ціла літра цього щастя лишилася. Що тоді робити? Викидати, комусь віддавати? Що? Менший обсяг – відповідно, менше й розчарувань у таких крайніх випадках;
  • кожен косметичний засіб має термін придатності. Як правило, упаковки крему невеликого об’єму вистачає на кілька місяців регулярного застосування. А потім можна піти і купити новий свіжий крем. Навіщо купувати одразу багато? Щоб що? Щоб на довгі роки? Щоб уже термін придатності минув, а ти так і продовжувала наносити засіб на шкіру? Так тільки гірше можна зробити, а не залишитись у виграші;
  • великий формат також програє маленькому у плані зручності. Треба, щоб було зручно брати в руку, щоб не займалося багато місця при зберіганні, а видавлювання відбувалося легко і акуратно однією рукою. З громіздкою ємністю цього немає. Але якщо вдома ще якось можна пристосуватися, то як бути, коли крем для шкіри рук потрібен тобі поза рідними стінами: на роботі, навчанні, в поїздці, подорожі тощо? У всіх цих ситуаціях невеликий об’єм просто не має рівних.


Крем для рук: дорогий чи бюджетний?

Дорого – значить якісно, ефективно, презентабельно, а дешево – з точністю до навпаки? Зовсім не обов’язково, що одне, що інше.

Найдорожчий крем для рук може особливо нічим тебе не здивувати. Хіба виникне запитання: навіщо було витрачено стільки грошей? А бюджетна косметика часом може стати приємним відкриттям. Не говоримо «найдешевший крем», достойний рівень якості потребує відповідних некопійчаних компонентів, що й обумовлює кінцеву вартість. Маємо на увазі креми з розумного цінового сегмента, які тобі по кишені, придбання яких не вимагає викласти за раз пів зарплати, але вони при цьому повністю виконують свої функції. Косметика для рук цілком може бути хорошою і водночас недорогою. Знову ж таки, все залежить від виробника.


Український, французький, турецький чи інший?

Ти можеш замовити доставку крему, що підходить тобі, з-за кордону. Можеш купити в Україні польський, італійський, французький, американський, корейський, та хоч китайський – будь-який крем. А можеш віддати перевагу вітчизняному виробнику й підтримати його у цей непростий історичний період.

Добре, що вже канули в Лету ті часи, коли українська косметика, на думку багатьох, не дотягувала до іноземних продуктів. Сьогодні у нас є чимало хороших компаній, що випускають прекрасні конкурентні, а часом достойніші, ніж зарубіжні аналоги, косметичні засоби, зокрема й креми для шкіри рук. Віддаючи перевагу українським брендам, ти не лише підтримуєш їх, ти і для себе робиш найкращий вибір.


Крем для рук – який найкращий?

Якщо ти пройшлася по всіх розглянутих вище пунктах, обрала те, що підходить тобі найбільше, а тут і з естетичною складовою все склалося якнайліпше, це якраз той випадок, коли з упевненістю можна сказати: це найкращий крем для рук, який тільки можна собі уявити, треба брати! Якщо ж у тебе поки що немає остаточного варіанта, дамо тобі готове рішення, позбавивши зайвих мук і сумнівів. Крем для рук HOLLYSKIN So Soft!

Це крем парфумований зволожувальний, який подарує твоїй шкірі максимальну турботу. Серед його функціональних впливів:

  • глибоке зволоження;
  • миттєве пом’якшення;
  • ефективне розгладжування;
  • інтенсивне живлення;
  • підвищення пружності;
  • зміцнення;
  • збільшення тургора;
  • відбілювання;
  • забезпечення ніжності, шовковистості та доглянутого вигляду.

Він має прекрасний склад: баттер ши, олія макадамії, екстракти огірка, алое, ромашки та шавлії, гіалуронова кислота, алантоїн та інші не менш примітні інгредієнти. З повним переліком можеш ознайомитися в описі товарної позиції на сайті.

Крем для рук HOLLYSKIN So Soft неймовірно пахне, має приємні колір та текстуру, оперативно поглинається, не створює відчуття липкості, забезпечує приголомшливий комфорт рукам на довгий час. Місця в сумці займає зовсім небагато, тож можеш брати із собою, куди тільки знадобиться. А ще як аксесуар він виглядає дуууже стильно – це говоримо на випадок, якщо «красивий крем для рук» є одним із ключових для тебе пунктів. Та й ціна – ще один жирний плюс. Все у найкращих традиціях улюбленого українського бренду HOLLYSKIN!


Упевнені, тепер ти чітко розумієш, як вибрати крем для рук, і точно зробиш правильний вибір. Тепер ти гарантовано зможеш забезпечити шкірі рук всебічний догляд та захист, роблячи їх неймовірно м’якими, гладенькими та здоровими на довгі-довгі роки.