Напевно, всі, хто піклуються про шкіру обличчя, якщо не мали у своїй косметичці доглядових засобів на основі гіалуронової кислоти, то точно про такі чули. І це недарма. Косметика зі вказаним інгредієнтом дуже популярна та поширена. Його можна зустріти в різних кремах, масках, сироватках, тоніках, патчах для очей та багатьох інших б’юті-продуктах. Те, що косметика з гіалуроновою кислотою є в лінійках продукції багатьох косметичних брендів закономірно пояснюється мало не чарівними властивостями та ефектами речовини. Забезпечити можливість своєї аудиторії купити ефективні засоби з гіалуронкою – означає проявити турботу та реалізувати доступ до дійсно помічної в багатьох питаннях косметики. HOLLYSKIN – бренд, для якого здорова, красива й доглянута шкіра кожної жінки є ключовою метою всієї діяльності – просто не міг залишитись осторонь. Наші засоби для обличчя з гіалуроновою кислотою представляють варіативні групи косметики для догляду за шкірою. Радують ефективністю, легкістю застосування та доступними цінами. З ними ви зможете комплексно подбати про шкіру обличчя, щоб насолоджуватися її неперевершеністю.

Сьогодні ми хочемо докладніше ознайомити вас з таким косметичним інгредієнтом, як гіалуронова кислота. Щоб не просто оперувати загальними фразами, а допомогти вам осягнути суть цієї речовини та її значення для шкірних покривів. Хочете розібратися в деталях і зрозуміти, чи варто вам спробувати крем для обличчя з гіалуроновою кислотою або, наприклад, пінку для вмивання? Тоді давайте прямо зараз і почнемо з’ясовувати, що до чого.

Гіалуронова кислота – що це таке?

Гіалуронова кислота – це один із найпопулярніших у косметології полісахаридів (речовин, які охоплюють досить широкий функціональний діапазон, зокрема підтримку природного зволоження, пом’якшення епідермісу, кондиціювання, ранозагоювання та ін.). Величезне його значення полягає в неінорідності для людського організму. Речовина від природи присутня у багатьох тканинах: епітеліальних, нервових, у найвищих концентраціях – в сполучних. Вона – компонент біорідин організму, міжхребцевих дисків та склоподібного тіла ока. Синтезується фібробластами – клітинами сполучної тканини, які відповідають за функції й регенерацію шкіри. У спектрі функціональних дій – чимала сукупність користі для шкірних покривів: починаючи з забезпечення оптимального рівня вологості й закінчуючи покращенням кольору обличчя.

Загалом у тілі дорослої людини є близько 15 грамів цього компонента. Але з віком природний синтез уповільнюється, кількості знижуються, забезпечувані ефекти погіршуються. Приблизно до тридцяти років ми починаємо помічати, що тонус шкіри не такий добрий, як був раніше, дається взнаки втрата колишньої пружності та гладкості, з’являються перші зморшки. Але не лише вік – передумова зменшення обсягів гіалуронки в організмі. Процес інтенсифікується під впливом сонячного УФ-випромінювання. Також ситуацію посилюють шкідливі звички, далеко не досконалі екологічні фактори, регулярні стреси та невідповідний догляд. Тож сьогодні складно знайти людей, для яких косметичні засоби з гіалуроновою кислотою, здатні протистояти великому переліку негативів, не становили б інтересу. І чим раніше до усвідомлення цього прийти, що грамотніше використовувати відповідну косметику в щоденному догляді, тим довше можна насолоджуватися здоров’ям, ніжністю та естетикою власної шкіри.

Трохи історичних даних…

Історія гіалуронової кислоти, її застосування у різних напрямках стрімко наближається до 100-го ювілею. Відкриття речовини датується 1934 роком й належить американським біохімікам. Карл Майєр і Джон Палмер вперше виділили полісахарид з ока корови і дали йому назву «гіалуронова кислота», з’єднавши терміни «склоподібний» (hyalos) та «уронова кислота» (uronic acid). З того часу людству відомо про hyaluronic acid, хоча по суті речовина кислотою в класичному розумінні не є. Їй не характерні властивості інших кислот, як, наприклад, розчинення або відлущування.

З часу відкриття і до цього дня (спочатку – повільніше, а поступово – все інтенсивніше) ця речовина – предмет різних досліджень з метою отримання максимальної користі для організму. Що вона здатна дати людині, стало зрозуміло не одразу. Основні властивості було визначено в 1947 р. Банді Балазом. У сімдесяті роки її застосування було зосереджене на офтальмологічному сегменті. Вона дозволила підвищити успіх операцій та знизити побічні ефекти. Саме під час однієї з них присутня в операційній угорська фармацевт-косметолог Елла Баше зазначила, що гіалуронова кислота не тільки благотворно позначається на слизовій оболонці, а й змінює зону повік, розгладжуючи та зволожуючи її. З цього моменту стартує тандем hyaluronic acid та косметики, який постійно розвивається та вдосконалюється. Речовина активно задіюється в різних косметологічних напрямках. Її вводять до складу варіативної косметики, використовуючи матеріал, добутий переважно шляхом біологічного синтезу за допомогою бактерій. Так виходить продукт максимальної чистоти, що не несе ризиків для здоров’я, а забезпечує винятково користь, і то яку! Зараз ми розповімо вам про неї в деталях.

Засоби з гіалуроновою кислотою (ГК) на варті оптимальної вологості шкіри

Перше, за що цінується гіалуронка як косметичний інгредієнт – це зволоження. Але тут не все однозначно. Одні стверджують, що кращого зволожувального матеріалу для шкіри не знайти і підтверджують це власними результатами. Інші кажуть, що очікували більшого, що жодного розрекламованого ефекту глибокого зволоження не отримали. Як таке може бути? Цьому є логічні пояснення. І, забігаючи наперед, ні, ніхто з них не обманює. Просто гіалуронова кислота буває різною й працює у плані забезпечення вологості по-різному.

Розповідаємо. А ви обов’язково візьміть на замітку. Розрізняють два основні види речовини: низько- і високомолекулярний. В основі поділу – розмір молекул. Відповідно, ГК має різні впливи:

  1. Низькомолекулярна (до 1000 кДа). Оскільки молекули дуже маленькі, ніщо не заважає їм глибоко проникати всередину шкірних шарів. Так вони стимулюють природний синтез речовини у шкірі, забезпечують чудове зволоження та підвищують тургор. Завдяки підтримці волокон колагену й еластину, уповільнюють процеси старіння та ефективно протистоять зморшкам. Маючи можливість транспортувати інші корисні елементи на велику глибину, сприяють реалізації і їхніх позитивних ефектів. Ще саме цьому різновиду характерні протизапальна та заспокійлива дія, антиоксидантний захист і м’яка імуномодуляція.
  2. Високомолекулярна (понад 1000 кДа). Великі розміри молекул пояснюють те, що такий косметичний матеріал углиб шкіри проникати не може і працює винятково на поверхні. Чи означає, що така гіалуронка гірша і не має жодної цінності? Аж ніяк! Вона працює чудово, просто у своєму сегменті. Добре зволожує верхній шар шкіри, формує дихаючу плівку-захист, яка запобігає втратам вже наявної в шкірних шарах вологи. Розгладжувати зморшки зсередини не має можливості, але візуальний ефект розгладжування все одно забезпечує, поки знаходиться на поверхні шкіри. Також здійснює антибактеріальну дію та сприяє ранозагоюванню.

Іншими словами, низькомолекулярна hyaluronic acid зволожує тканини, а високомолекулярна не дає їм втрачати вже наявну вологу. Тепер зрозуміло, чому в одних ГК спрацювала по зволоженню на «відмінно», а інші подібному порадіти не змогли? Все правильно: просто перші підібрали вид гіалуронової кислоти, що відповідає потребам та бажаним ефектам, а другі припустилися помилки при виборі. Ви ж тепер добре орієнтуєтеся, що до чого, тож ніяких помилок бути не повинно.

Не зволоженням єдиним, або Інші корисні властивості гіалуронової кислоти

Підтримка оптимальної вологості – це добре, але чудово те, що ГК здійснює й іншу користь для шкіри, і не тільки для неї, але й для організму загалом, діючи комплексно та багатогранно.

Доглядова косметика з гіалуронкою також прийде на допомогу в таких питаннях:

  • пом’якшення та покращення структури шкіри;
  • збільшення щільності, еластичності й пружності;
  • розгладжування зморшок і ліній зневодненості;
  • вирівнювання тону та рельєфу;
  • антиоксидантна дія;
  • захист від зовнішніх агресивних факторів, зокрема від ультрафіолету;
  • допомога у виробленні організмом колагену та еластину;
  • запобігання передчасному старінню;
  • стимуляція клітинної регенерації та оновлення;
  • зниження запальних реакцій;
  • загоєння дрібних пошкоджень на шкірі.

Якщо брати організм загалом, то роль антиоксиданту має загальне позитивне значення. Також важливий регідратуючий ефект. Добре гіалуронова кислота впливає не лише на зовнішність, а й на самопочуття. Тримає тіло в тонусі, покращує клітинне дихання, бере участь в утворенні кровоносних судин та здійснює підтримку зору. З якого боку не поглянь, вона потрібна кожному з нас.

Косметика з гіалуроновою кислотою HOLLYSKIN – повз не пройти!

Маєте потребу, а головне – бажання, перейти з теоретичної площини в практичну? Тоді запрошуємо вас ознайомитися з нашою лінійкою косметики на основі гіалуронки та вибрати необхідні засоби.

Насамперед рекомендуємо звернути увагу на зволожувальний крем для обличчя. Він наситить шкіру вологою, забезпечить свіжість та ніжність обличчя на весь день. З ним ви забудете про сухість і почервоніння, приберете сліди втоми та покращите колір обличчя. Зможете суттєво відсунути у часі появу перших вікових змін.

Далі обов’язково розгляньте можливість придбання ще одного крему, але тепер вже для піклування про найбільш делікатну периорбітальну зону. Крем для шкіри навколо очей Hyaluronic Acid забезпечить зволоження, живлення та відновлення цієї особливо вразливої ділянки без перенавантаження та шкоди. Ще один чудовий засіб для цієї частини обличчя – тканинні патчі під очі. Освіжити та зволожити шкіру, прибрати темні кола, швидко усунути мімічні зморшки й допомогти вам весь день виглядати неперевершено – це основне їхнє призначення.

Для вмивання пропонуємо використовувати очищувальну пінку Hyaluronic Acid. А потім спробуйте на ділі тонік з гіалуроновою кислотою. Тандем цих двох засобів подарує найкращі враження.

Є в нашому каталозі і чудова сироватка Hyaluronic Acid. У ній поєднані і низькомолекулярний, й високомолекулярний різновиди гіалуронової кислоти. Як ви тепер можете зробити висновок, ефекти цей засіб забезпечує максимально комплексні, характерні для обох варіантів сировини.

Прекрасна маска для зволоження обличчя – HOLLYSKIN Hyaluronic Acid Face Mask. Вона забезпечує тривале збереження оптимального рівня вологості, ретельно очищає та освіжає, добре усуває надлишок шкірного жиру, сприяє гладкості й еластичності – те, що треба!

Ну, і ми просто не можемо не запропонувати вам скраб з гіалуроновою кислотою, який поєднав у спектрі своїх функціональних дій ретельне та делікатне відлущування, глибоке очищення і зволоження. Чиста, матова, гладка та пружна шкіра – те, на що він працює по максимуму.

Зверніть увагу, що кожен із зазначених вище засобів можна замовити окремо, а можна відразу сформувати та наповнити ними систему догляду, купивши відповідний набір косметики. Навіть максимальний сет обійдеться недорого. Ціни на всі представлені засоби – дуже привабливі.

Вибирайте, замовляйте та пробуйте! Якщо потрібна консультація, ми – до ваших послуг. Гіалуронова кислота не просто так належить до найпопулярніших косметичних інгредієнтів. Її користь обов’язково потрібно взяти для себе, тим більше, що з косметикою для обличчя HOLLYSKIN це зробити просто. А головне – чудові результати гарантовані! 

Будемо раді стати частиною вашого успішного шляху до здоров’я та естетики шкіри. Звертайтеся!