Шкіра на губах в рази тонша, порівняно зі шкірою на інших ділянках обличчя. До того ж, на ній немає сальних та потових залоз. Це пояснює, чому вуста найчастіше пересихають та оперативніше піддаються віковим змінам. Крім сказаного, є низка факторів, які негативно позначаються на стані губ: незбалансований раціон харчування, дефіцит вітамінів в організмі, шкідливі звички, тривале перебування на вулиці на морозі, сильному вітрі або під спекотним сонячним ультрафіолетом. Якщо додати до цього неправильний догляд за губами, вони пересушуються, лущаться, покриваються тріщинами. Загалом доставляють дискомфорт і виглядають неестетично.

Як доглядати за губами, аби і їхній стан, і зовнішній вигляд радували, зараз дізнаєтесь.

Догляд за губами в домашніх умовах – це просто!

Хоча вуста – дуже вразлива частина обличчя, догляд за ними не передбачає надмірних складнощів. Аналогічно немає потреби купувати і застосовувати мега дорогі засоби для догляду за губами. Достатньо дотримуватися елементарних правил й використовувати якісні косметичні продукти.

Ключові заходи, які має передбачати щоденний догляд за губами, такі:

  • обов’язкове видалення макіяжу. Блиски, помади та будь-яка інша декоративна косметика повинна зніматися з поверхні губ після повернення додому або перед сном. Якщо цього не робити, губи можуть поступово знебарвлюватися, втрачати вологу тощо. Мило і вода в такому випадку – не найкращі помічники. Для демакіяжу слід використовувати спеціальні засоби, нанесені на ватний диск. Знімати декоративну косметику необхідно акуратно, щоб не допустити пошкоджень шкіри. З видаленням макіяжу з губ чудово справляються гідрофільні олії. Для зняття стійкої матової помади можна використовувати поживний бальзам або лосьйон.
  • відлущування. Зняття ороговілих клітин шкіри – важлива б’юті-процедура, що надає губам естетичну пухкість та гладкість. Щодня її можна виконувати, використовуючи, наприклад, чисту зубну щітку або вологий клаптик тканини. Також відлущувати старі клітини з вуст рекомендовано за допомогою скрабів. Хороший скраб для губ не тільки усуне ороговілі частинки шкіри, але й посилить кровоток, омолодить слизову оболонку, реалізує клітинну регенерацію. Скраб не потрібно використовувати кожен день – як правило, одного-двох разів на тиждень цілком достатньо.
  • зволоження. Зволожувати губи слід за необхідності. Найчастіше така потреба актуалізується після їжі або пиття. Важливо використовувати засоби для зволоження губ перед кожним виходом надвір. Так можна додатково забезпечити захист від згубної дії зовнішніх факторів, зокрема від сонячного випромінювання та низьких температур. З питанням зволоження добре справляється правильно підібраний бальзам для губ.
  • відновлення та живлення. Як і інші ділянки обличчя, шкіра губ потребує насичення корисними речовинами. Для цього можна застосовувати відновлювальні та поживні маски для губ. Особливо хороші засоби на олійній основі (наприклад, з олії какао або кокосової), збагачені вітамінними комплексами. Наносите маску на губи на ніч – і зранку отримуєте неймовірний ефект: гарний здоровий колір, ніжна й гладка шкіра.

Особливості догляду за губами, залежно від пори року

Доглядати за вустами слід, враховуючи пору року. Адже будь то догляд за губами восени, взимку, навесні чи влітку, він дещо відрізнятиметься. Все залежить від актуальних завдань, що ґрунтуються на різних температурах навколишнього середовища, опадах, вологості тощо.

Восени, з поступовим приходом холодів та запуском опалення, шкіра схильна відчувати підвищену сухість. Тому головний акцент потрібно робити на спеціальні зволожуючі креми та бальзами для губ. У цей період краще не використовувати матові помади, які сильно пересушують шкіру. А вибираючи доглядову косметику, слід звертати увагу на засоби з вітамінами A та E.

Взимку ситуація ще більше посилюється, температура повітря знижується, вітер стає дедалі сильнішим і пронизливішим. Тому догляд за губами взимку має передбачати зволоження із підвищеною частотою. Користуйтеся бальзамом під час холодів якомога частіше. Якщо є звичка облизувати губи, настійно рекомендуємо її позбутися, аби не посилювати пересихання. А ще зима – час, коли організм може відчувати найбільший дефіцит вітамінів, тому, окрім косметичних питань, радимо приділити увагу збалансованості харчування та достатнім обсягам вітамінів у раціоні.

Весняний догляд за шкірою губ багато в чому схожий на осінній. Часті погодні зміни, збої в обмінних процесах та авітаміноз призводять до пересихання й тріскання шкіри губ. Відтак актуалізуються такі завдання, як зволоження, живлення, а також підготовка до взаємодії з ультрафіолетом. Щоб не посилити негативи, радимо відмовитись від застосування стійких помад.

Догляд за губами влітку покликаний попередити фотостаріння, виникнення зморшок навколо рота та інші проблеми. На допомогу приходять бальзами та блиски з SPF фактором. Щоб максимально захистити шкіру при перебуванні на сонці, яке в цей час найбільш агресивне, бальзам слід наносити на губи кожні декілька годин. Окрім цього, потрібно дотримуватися питного балансу, більше перебувати в тіні, по можливості одягати капелюшок, поля якого закриватимуть від сонця обличчя загалом та губи зокрема.

Засоби для догляду за губами HOLLYSKIN

Про вирішення якого б завдання не йшлося, яка пора року не була б надворі, обираючи косметику для губ, слід віддавати перевагу ефективним та безпечним засобам. На першому місці – натуральність та гіпоалергенність. Те, що засіб для губ повинен справлятися зі своїми функціями, взагалі не обговорюється. Ну і бажано, аби він був легким у застосуванні, нанесеним на шкіру не приносив дискомфортних відчуттів, а результат демонстрував з перших разів використання.

Саме такі найкращі засоби для губ чекають на вас у каталозі HOLLYSKIN. Запрошуємо ознайомитися та підібрати необхідні косметичні продукти, за допомогою яких ваші губи завжди будуть ніжні, красиві й здорові.