Драйбрашинг, або масаж сухою щіткою – процедура догляду за тілом в домашніх умовах, яка стає дедалі популярнішою. Вона допомагає покращувати стан і зовнішній вигляд шкіри, надає їй здоров’я, гладкості, еластичності. Є надійним помічником у вирішенні багатьох поширених проблем. Які ефекти здатна подарувати масажна щітка при регулярному використанні та, власне, як правильно робити сухий масаж, ви дізнаєтеся із нашого матеріалу.

У чому користь драйбрашингу?

Процедура сухого масажу насправді має давнє коріння. Проте в останні роки вона вийшла на новий виток популярності й безупинно збільшує кількість своїх прихильниць по всьому світу. Усе через те, що з її допомогою можна комплексно повпливати на шкіру, досягнути багатьох позитивних змін. При цьому не доведеться витрачати зайві сили, час та кошти. Це легкий та доступний спосіб впливу на шкіру, який вам обов’язково сподобається.

Сухий масаж щіткою – чудовий варіант досягнення цілого переліку ефектів:

  • покращення кровообігу та лімфовідтоку. Самомасаж лініями току лімфи пришвидшує її рух. Стимулюється робота лімфатичної системи. Налагоджується циркуляція крові. Реалізується виведення зайвої рідини. Відтак добре пропрацьовуються такі проблеми, як набряки, холодні кінцівки, оніміння рук та ніг, болі і слабкість у м’язах. Покращується дихання шкіри, а заразом і колір. Вона стає більш свіжою та здоровою;
  • зменшення проявів целюліту. Завдяки притоку крові до проблемних ділянок, інтенсифікується місцевий метаболізм, розщеплюються зайві жирові відкладення, а ті, що залишаються, піддаються рівномірному розподіленню. Так звана апельсинова кірка на шкірі поступово стає все менш помітною;
  • ексфоліація, а відтак розгладження та пом’якшення. Щітка для масажу здатна чудово відлущувати ороговілий шар шкіри. Завдяки регулярному видаленню мертвих клітин, з часом шкіра м’якшає, ніжнішає, стає гладенькою та приємною на дотик. Відлущування шляхом сухого масажу щіткою цілком обґрунтовано вважається одним з найдієвіших способів ексфоліації шкіри;
  • покращення роботи травної системи. Все та ж стимуляція лімфатичних судин під час масажу – помічна процедура в питанні виведення з організму рідини і токсинів. А це, своєю чергою, добре впливає й на функціонування шлунково-кишкового тракту;
  • очищення пір. Масаж сухою щіткою – це спосіб м’яко й ефективно очистити шкірні пори по всьому тілу. З них виводяться різноманітні забруднення, надлишковий себум. Створюються передумови для їхнього оптимального розміру і стану, для поглинання більшої кількості поживних компонентів з доглядової косметики;
  • допомога при розтяжках. Чудово, що таку проблему, як розтяжки, можна попередити, правильно виконуючи сухий самомасаж на ділянках, що найбільше схильні до розтягнень шкіри. Процедура збільшує пружність та еластичність епідермісу. Це особливо цінно під час вагітності, хоча не тільки. Коли ж розтяжки уже проявилися, позитивного ефекту також можна досягти. За допомогою спеціальної щітки можна суттєво зменшити насиченість розтяжок, зробити їх майже невидимими. Плюс – допомогти іншій доглядовій косметиці від розтяжок краще поглинатися й виконувати свою роботу;
  • детокс-ефект (виведення токсинів). Від токсинів та інших шкідливих речовин шкіра здатна зазнавати багатьох негативних змін. Тому її важливо очищати від усього зайвого, аби вона могла, як слід, справлятися зі своїми функціями. Сухий масаж щіткою тут виступає чудовим помічником;
  • профілактика вростання волосся. Багатьом не з чуток знайома проблема врослих волосинок після депіляції. І більшість навіть не здогадується, що з нею легко впоратися, маючи у своєму розпорядженні хорошу масажну щітку;
  • збільшення енергопотенціалу та покращення настрою. Ще одна неймовірна група забезпечуваних ефектів. Сухий масаж на фізичному рівні забезпечує приплив енергії, дарує приємні відчуття, підбадьорює, допомагає зняти стрес та напругу. Досить непогана альтернатива ранковій чашці кави.

Хочете зробити шкіру всього тіла здоровішою й красивішою, надати їй гладкості, сяйва і еластичності, вирівняти тон та мікрорельєф, зменшити прояви целюліту? Хочете тримати в тонусі, стимулювати кровоток, освіжати й досягати інших описаних вище ефектів? Драйбрашинг – б’юті-процедура, яку гарантовано варто додати до переліку повсякденних доглядових ритуалів.

5 важливих правил масажу сухою щіткою:

  1. Масажуйте сухе тіло сухою щіткою. Не застосовуйте олії, скраби чи котрісь інші косметичні продукти. Робіть процедуру перед тим, як йти в душ – не після. Адже потім шкіра насититься вологою і стане чутливішою, відтак може зазнати травмування, чого допускати не слід. Якщо на щітку потрапить вода, перед використанням її необхідно просушити, витерши й поклавши щетиною вниз.
  2. Рухайтеся знизу вгору довгими рухами. Дотримуйтеся напрямку руху крові судинами, до серця. Від стоп до стегон, від кистей рук до плечей, з низу спини і до верху. На великих ділянках (стегнах, сідницях та животі) можна застосовувати кругові рухи за годинниковою стрілкою. Кожну зону проходьте до десяти разів. Ділянки серця, декольте і обличчя оминайте.
  3. Переміщуйте щітку плавно, без сильних натисків. Ви маєте її відчувати, проте боліти не повинно. Відшукайте для себе баланс ефективності масажу без травматизму. Якщо процедура завершується припливом тепла і легеньким почервонінням, усе зроблено правильно. Якщо дає про себе знати будь-який дискомфорт, слід відрегулювати силу натиску або зменшити час масажу.
  4. Оптимальна тривалість щоденної процедури – від 2 до 20 хвилин. На перший раз не слід надто захоплюватися – достатньо буде 5-10 хвилин. З часом тривалість можна поступово збільшувати до 20 хв.
  5. Після сухого масажу відновіть водний баланс. Для цього прийміть прохолодний душ, а потім нанесіть на тіло зволожувальний та живильний засіб. Це може бути крем, олія чи лосьйон для тіла. 

Зверніть увагу, що розглянута процедура має протипокази. Відмовитися від неї або звести до мінімальної частоти (не більше одного разу в тиждень) доведеться при індивідуальній чутливості. Перенести, щоб не погіршити ситуацію – при наявності відкритих ран, порізів, висипів чи сонячних опіків. Ще один протипоказ – варикозне розширення вен: тертя здатне ще більше нашкодити судинам.

І чи не найважливіше правило, якого слід дотримуватися – масажна щітка має бути якісною та натуральною. Тому купити перший-ліпший товар, який вам трапиться – не завжди розумно. Слід вибрати хороший аксесуар, аби бажані ефекти використання не змусили на себе довго чекати, а будь-які негативи були зведені до нуля.

Щітка для сухого масажу – яку обрати?

Поєднання натуральних матеріалів, як от деревини (для основи) та кактусового ворсу – суперваріант. Волокна кактуса оптимально жорсткі та еластичні. Добре промасажовують тіло і не травмують шкіру.

Слідкуйте, щоб ворсинки тримались міцно й були розташовані з належною щільністю.

Стосовно форми, то найкращою вважається кругла (овальна) масажна щітка. У ній немає гострих кутів, що нівелює пов’язані з цим небезпеки. Її зручно тримати в руці під час використання. Вона не займає багато місця при зберіганні.

Коли вже оберете й застосовуватимете, не нехтуйте доглядом і за самим аксесуаром. Він елементарний, але потрібний. Іноді щітко потрібно промивати під проточною водою з милом, аби очищати ворс від часток шкіри, пилу та іншого бруду, не створювати передумов для розвитку шкідливих мікроорганізмів. Будете робити, що зазначено, аксесуар прослужить вам не один рік.

Ну а купити пропонуємо нашу чудову розробку – щітку для сухого масажу HOLLYSKIN. Вона поєднала у собі усі потрібні переваги. Виготовлена із вільхи та кактусового волокна. Ефективна й безпечна у застосуванні. Містить кристали оксалату кальцію, що сприяє делікатному поліруванню, робить шкіру гладенькою, ніжною та привабливою.

Спробуйте масаж сухою щіткою – відчуйте його користь і отримайте насолоду!